A është kjo Xhemi Shehu? Do të mbeteni pa fjalë me fotot që po bëjnë namin

Padyshim që ajo është një nga vajzat më të famshme dhe të ndjekura të showbizit shqiptar.

Kliko per me shume info

Po flasim për moderatoren e Top Channel, Xhemi Shehun. Së fundmi moderatorja e spektaklit të humorit ‘Portokalli’ është shfaqur befasuese me pamjen e saj, shkruan ShkodraNews.

Xhemi ka publikuar disa foto nga Gjirokastra ku ndodhet për punë, e aty ajo duket në forma perfekte dhe gjithmonë mjaft e hijshme.

Pavarësisht se nënë me fëmijë, Xhemi Shehu ka një trup prej modeleje dhe pa grim duket shumë bukur.

loading...