Sekuestrohen llogaritë bankare të grupit të kokainës

Kliko per me shume info

Taska Forca Speciale ka bërë të mundur sekuestrimin e llogarive bankare ët personave që janë në kërkim për 613 kg e kokainës së sekuestruar në Durrës.

Kliko per me shume info

Në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit”, sipas burimeve zyrtare janë sekuestruar llogaritë bankare të subjekteve “Arbri Garden” shpk dhe “Ecoalmax” shpk.

Vlera e sekuestruar është rreth 38 mijë dollarë dhe mbi 10 milion lekë (të reja).

Shuma e parave dyshohet se janë sekuestruar nga aktiviteti kriminal i shtetasve të ndaluar.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here