Zjarrfikësit kroatë po shikonin ndeshjen, u ndodh e papritura

Kliko per me shume info

Kualifikimi i Kroacisë në gjysmëfinalet e Kupës së Botës ka gëzuar gjithë popullin kroat.

Kliko per me shume info

Ata e kanë ndjekur me emocion të veçantë ndeshjen kundër Rusisë ku u kualifikuan falë gjuajtjeve të penalltive.

E papritura ka ndodhur me një grup zjarrfikësish të cilët po shijonin ndeshjen.

Teksa ishin të përqëndruar para televizorit, bie alarmi për të dalë në terren në një urgjencë.

Në atë moment ishte edhe penalltia e fundit të ciën do ta egzekutonte Rakitic, mirpo zjarrëfikësit nuk e panë dot pasi u veshën dhe u larguan me shpejtësi.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here