Përballja për finalen, Kroacia barazon me Anglinë

Aktualitet

Anglia dhe Kroacia po përballen me rezultat të barabartë në ndeshjen ku do të përcaktohet skuadra finalist e dytë e botërorit 2018.

Kroacia ka rritur të barazojë rezultatin në pjesën e dytë të ndeshjes.

Kështu ka qenë Trippier që kaloi Anglinë në avantazh në minutën e 5 por më pas Prisic ka shënuar për kroatët në minutën e 68.

ME TE LEXUARAT