Bes Kallaku bën përgatitjet e fundit për vajzën

Kliko per me shume info

Aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë duke shijuar ditët e fundit të pritej së ëmbël. Nga dita në ditë pritet që ata të bëhen prindër për herë të parë të një vajze.

Duke qenë se vetëm pak kohë i ndan nga momenti kur do të kenë në krahë princeshën e tyre, Besi dhe Xhensila po bëjnë përgatitjet e fundit. Vetëm pak ditë më parë Xhensila publikoi në Instastory një foto ku tregonte se si po e zbukuronte dhomën e vogëlushes së saj.

Kliko per me shume info

Po aq i përkushtuar sa Xhensila është edhe Besi. Ai është fotografuar duke bërë blerjet e fundit para se të vijë në jetë vajza e tyre. Besi ka blerë rrobat që do të veshi vajza e tyre kur të dalë nga materniteti së bashku me mami Xhensilën.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here