Vetëm pak ditë nga lindja e vajzës, ja si duket modelja shqiptare

0

Vetëm para disa javësh modelja e njohur shqiptare Andonia Dobi solli në jetë vajzën e saj.

21 – vjeçarja njoftoi lindjen e vogëlushes nëpërmjet një postimi në Instagram duke i uruar asaj mirëseardhjen në jetë. Gjatë kësaj kohe modelja ka postuar disa foto të vajzës, por pa e zbuluar fytyrën e as emrin e saj.

Kliko per me shume info

Ndërkohë Andonia duket se po e merr veten shumë shpejt nga lindja, por angazhimi i një mamaje të re po i lë shumë pak kohë që të kujdeset për veten.

Ajo ka postuar sot selfien e parë në Instagram pas lindjes së vajzës dhe duket rrezëllitëse dhe plot nur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.