Vajzat kapen për flokësh në mes të një dyqani sportiv, lënë me gojë hapur klientët (VIDEO)

0

Ky është momenti kur dy vajza janë kapur për flokësh me njëra tjetrën, në mes të një dyqani sportiv, teksa konsumatorët shikojnë me mosbesim.

Të rejat e panjohura u filmuan duke tërhequr nga flokët njëra-tjetrën dhe duke ulëritur me gjuhë urrjtje në JD Sports në Burnley, Lancashire, të premten pasdite.

Kliko per me shume info

Dy shokë meshkuj, që mendohet të jenë të dashurit e tyre, u përpoqën të ndanin vajzat pas gati pesë minuta duel, në të cilin spektatorët thanë se stafi i ndaloi përpjekjet për t’i ndarë ato, shkruan DailyMail.

Një klient ishte kaq i tronditur sa nxori telefonin e saj për të filmuar./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.