Ndodh edhe kështu/ Tradhëtari kapet nga gruaja, pasi ngec brenda dashnores duke bërë seks (VIDEO)

0

Një burrë i akuzuar për tradhëti është ‘kapur’ pasi ishte mbërthyer brenda dashnores sëë tij, ndërkohë që po bënin seks në një dhomë hoteli në Kenia, është raportuar.

Klientët në hotel në qytetin e Kitale, Trans-Nzoia County, dëgjuan britmat që vinin nga njëra nga dhomat dhe ngritën alarmin, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Pas mbërritjes, policia njoftohet se çifti ‘mbërthyen së bashku’ dhe mjekët duhej të thirreshin për t’i liruar ata./lajmifundit.alBurimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5838543/Cheating-husband-caught-having-affair-getting-STUCK-inside-lover-Kenya.html

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.