Mungesa e besimit, çifti i njohur shkëmbejnë fjalëkalimin e Instagramit

0

S’ka shumë kohë që ata të dy janë rikthyer bashkë pas një ndarje më shumë se 1 mujore, ndërsa po përpiqen shumë që marrëdhënia e tyre të funksionojë sërish.

Një ndër problemet që çifti Zayn Malik dhe Gigi Hadid për momentin kanë është mungesa e besimit tek njëri-tjetri. Për ta fituar këtë besim ata kanë vendosur që të ndajnë fjalëkalimet e rrjeteve.

Kliko per me shume info

Një shok i ngushtë i Gigi Hadid tha për HollywoodLife se ata të dy janë shumë xhelozë dhe në këtë mënyrë i kanë dhënë të drejtë dhe akses njëri-tjetrit që të kontrollojnë çdo mesazh që iu vjen në mediat sociale, telefon apo gjithkund tjetër.

Modelja bukuroshe dhe Zayn jo më larg se dje kanë shpërndarë një foto në Instagram teksa dukej Zayn që po i dhuronte një lule Gigi-t.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.