Lori Hoxha i bën urimin special Ledion Liços për ditëlindjen

0

Moderatori i njohur Ledion Liço sot feston ditëlindjen e tij të 32-të. Në këtë ditë speciale të tij, që në orët e para të mëngjesit Ledioni ka marrë urimin më të bukur nga kunata e tij, Lori Hoxha.

“Gëzuar ditëlindjen për këtë shpirt të bukur. Faleminderit që më ke mësuar të jem vetvetja, faleminderit që e ke bërë motrën time të lumtur, dhe faleminderit për London biri”, shkruan Lori në postimin e saj në Instagram.

Kliko per me shume info

happy birthday to this beautiful soul✨ thank you for teaching me how to be myself unapologetically, thank you for making my sister the happiest and thank you for London biri.

Me këtë urim Lori sapo na tregoi se ajo dhe Ledioni kanë një marrëdhënie shumë të mirë mes tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.