Korçarja tradhton burrin me komshiun, kur e sheh vjehrri i bën gjëmën

0

Një grua nga Korça e cila jetonte me vjehrrin pasi e kishte burrin në emigracion kishte krijuar lidhje jashtëmartesore me komshiun. Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” ka qenë vjehrri ai që e ka zbuluar dhe më pas e ka përzënë nga shtëpia.

Kliko per me shume info

Vjehrri ankohej vazhdimisht për nusen e cila gatuante në darkë për ditën që do të vinte dhe më pas ka zbuluar tradhtinë. Madje bashkëshorti që ndodhet jashtë shtetit ende nuk e di se gruaja e tradhtonte dhe nuk do e gjejë në shtëpi kur të kthehet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.