Kjo ishte shtëpia e tij e varfër, Neymar shpërthen në lot kur shikon…

0

Pavarësisht se tani fiton miliona euro Neymar nuk e ka harruar kurrë prejardhjen e tij.

Kliko per me shume info

Një televizion në Brazil ka vendosur të surprizojë Neymarin duke improvizuar shtëpinë e tij të dikurshme.

Jetesë e vështirë dhe varfëri. Këto janë dy fjalët me të cilën mund të përrshkruash ambientet ku është rritur Neymari.

“Ylli” brazilian që aspiron që të bëhet shumë shpejt pasuesi i Messit dhe Ronaldos ka shpërthyer në lot kur ka parë sendet dhe dhomën e tij të fëmijërisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.