Këngëtarja shqiptare poston foto nga shtrati dhe nuk është vetëm

0

Xhesika Ndoj konsiderohet si një nga vajzat më të diskutuara të shoëbizit. Ajo u bë pjesë e muzikës duke nxjerrë në treg videoklipe me përmbajtje përgjithësisht erotike.

Ndoj gjithmonë edhe në rrjetet sociale shquhet për fotografitë provokuese dhe fotot me armë apo para.

Kliko per me shume info

Por para disa kohësh ajo i fshiu të gjitha fotot me të dashurin milioner duke shtuar dyshimet për ndarjen.

Kjo gjë u përfol gjatë në media mirëpo mesa duket asgjë nuk është e vërtetë pasi ditën e sotme Xhesika ka reaguar nëpërmjet një postimi në Instastory, ku ka treguar se i mungon shumë i dashuri i saj.

Ajo ka hedhur një foto intime nga shtrati.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.