Furgoni përfundon në dyqanin e bojërave, 9 të plagosur

0

Një aksident me 9 persona të plagosur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prishtinë.

Mësohet se një furgon ka humbur kontrollin dhe është futur në një dyqan bojërash në anë të rrugës në lagjen “Kodra e Trimave”.

Kliko per me shume info

Policia ka bërë të ditur se të plagosurit janë dërguar me urgjencë në Qendër Klinike Universitare të Kosovës, ku janë duke marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.