Foto/ Çmendet Roza, i nxjerr të gjitha sheshit për ditëlindje

0

Roza Lati së fundmi është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar dhe shkak për këtë është bërë karakteri I saj I veçantë, Fero dhe së fundmi fotot e publikuara nga ajo ku shfaqet duke u puthur me të dashurin e saj të ri.

Kliko per me shume info

Gjithsesi sëfundmi ajo ka postuar disa foto shumë provokuese duke u mbuluar vetëm me petale trëndafili dhe duke treguar më së miri forat e saj trupore.

Sot është një ditë shumë e veçantë për të sepse feston ditlindjen dhe fillimishte ka nisur me këtë set fotografish ku shfaqet mjaft sensuale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.