Ditëlindja e PS/ Berisha nxjerr foton me kë po festonte Rama

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar nje foto, ne te cilen sipas tij, Rama dhe kreu i bashkise se Durres, Vangjush Dako po festojne ate qe Berisha e quan ‘shnderrimin e ‘Partise Socialiste ne Parti Siçiliste!”.

Kliko per me shume info

“Tek Vollga, Noriega me Gjushin dhe kusur para 30 min po festojne shnderrimin e Partise Socialiste ne Parti Siçiliste! sb”- shkruante mbreme ne darke Berisha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.