Lajme të këqija për ata që kanë euro për të kthyer. Ja çfarë ndodhi sot në tregun e valutës

Kliko per me shume info

Në tregun valutor në Shqipëri, vazhdon trendi renes i euros. Monedha europiane po blihet me 125.50 lekë dhe po shitet me 126.50 lekë.

Dollari amerikan është forcuar ndjeshëm, dhe po blihet me 108.80 lekë dhe shitet me 109.50 lekë.

Kliko per me shume info

Sakaq paundi britanik qëndrueshëm, blihet me 142.30 lekë dhe shitet me 143.30 lekë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here