Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ish-i dashuri i Morena Tarakut publikon mesazhet që po i shkruajnë shqiptarët

Lidhja e modeles kosovare Morena Taraku me milionerin iranian Sasha Sobhani, nuk ka zgjatur shumë.
Ata janë ndarë dhe përmes rrjeteve sociale të dy e kanë konfirmuar, derisa Sasha ka treguar që është tashmë beqar, kurse Morena përmes një postimi tregonte se si i dashur i saj ishte homoseksual.

Por pas gjitha kësaj, duket se shqiptarët qëndrojnë në anënë e iranianit, të cilit i kanë shkruar dhjetra mesazhe inkurajuse, transmeton  Magazina.al

Sasha ka publikuar mesazhe të shumta mbrëmë që po merr nga shqiptarët e Kosovës dhe Shqipërisë,të cilin e kanë bindur që të vij në Shqipëri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet