Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tifozi i çmendur udhëtoi 200 milje për të parë Angli-Panama, por i “iku truri” nga ajo që bëri

Një tifoz in çmendur i futbollit anglez nga Bristol ka udhëtuar mijëra milje për në Kupën e Botës në Rusi – dhe më pas kuptoi se kishte harruar biletën e tij në një sirtar në shtëpi.

Douglas Moreton udhëtoi për në Nizhny Novgorod për ndeshjen midis Anglisë dhe Panamasë.

Ai i kishte bërë thirrje mbështetësve që t’i jepnin atij një biletë rezervë për lojën e grupit G nëpërmjet Tëitter pasi u lidh me redaktorin e ITV Dan Hoëells.

Douglas kishte udhëtuar më shumë se 2000 milje për të qëndruar në një hotel në Volgograd, por e humbi ndeshjen, njoftoi Bristol Post./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet