Është ndër femrat më joshëse, por ja si dukej Ilda Bejleri para disa vitesh

Kliko per me shume info

Ilda Bejleri është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar dhe ndër më të komentuarat në media. Ajo tërheq gjithmonë vëmendjen e ndjekësve në Instagram me format bombastike dhe pozat seksi, mirëpo ditën e sotme Ilda i ka lënë pa fjalë fansat teksa ka publikuar në Instastory një foto të sajën para shumë vitesh.

Kliko per me shume info

Moderatorja është shfaqur krah gazetarit Olti Curri dhe në postimin e saj i ka uruar atij ditëlindjen, shkruan Xing. Siç e shohim në foto, Ilda duket mjaft e thjeshtë, pa makeup në fytyrë dhe me disa kilogramë më pak.

“Se jemi real dhe jo plastic.”, ka shkruar Ilda në postim, duke i mbyllur gojën ndjekësve që herë pas here e akuzojnë për ndërhyrje.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here