Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tragjike në Milot, gruaja vret burrin

Identifikohet autorja e krimit të rëndë në Milot, ku një 35-vjeçare vrau bashkëshortin e saj. ‘BalkanWeb’ mëson se bëhet fjalë për shtetasen Violeta Donaj, e cila akuzohet se vrau me pistoletë 42-vjeçarin Kujtim Donaj.

INFROMACIONI I POLICISE
Me datë 17.06.2018, rreth orës 07:10 , në tregun e Milotit në Kurbin, shtetasja V.D. 35 vjeçe, banuese në Rrëshen, për motive ende të paqarta, ka vrarë me armë zjarri tip pistoletë, bashkëshortin e saj, shtetasin K.D. 42 vjeç, banues në Rrëshen.

Menjëherë pas ngjarjes, shtetasja V.D. ka tentuar të largohet por ndërhyrja në kohë e forcave policore, ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e saj në flagrancë si dhe sekuestrimin e armës së zjarrit tip pistoletë me të cilën është kryer krimi.

Grupi hetimor në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Kurbin, po vazhdojnë hetimet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet