Habit Kastro Zizo: Do bëhem gay për 2 vite

Kliko per me shume info

Kantautori Kastro Zizo tërheq gjithmonë vëmendjen me deklaratat e çuditshme dhe batutat e tij të shumta.

Kliko per me shume info

E një gjë të tillë e ka bërë edhe ditën e sotme. Kastro ishte i ftuar në emisionin ‘Fun Day’, ku moderatorja e pyeti nëse i kishte shkruar ndonjëherë të dashurës letra dashurie.

“Pse mi ça jam unë, jam ndonjë borzilok unë? Patjetër mi”, përgjigjet këngëtari.

“Kam bërë aq shumë këngë për femrat sa po mendoja dy vjet të bëhem gay fare. Kot, gjendje. 2018-2020 po rri gay ca kohë, meqë është trend”, shton Kastro duke qeshur.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here