Dërgoni apo merrni porosi me postë? Shikoni çfarë mund t’iu ndodhë pakove tuaja (VIDEO)

Pamjet shokuese tregojnë dy punëtorë të FedEx duke mxjerrë kutitë e klientëve nga një furgon dhe duke i goditur ato përtokë.

Pamjet tregojnë një nga burrat që i kalpon pakoy nga automjeti tek një punonjës i dytë, i cili pastaj i hedh ato në asfalt dhe i godet me këmbë.

Kliko per me shume info

Ata u filmuan nga një zyrë me pamje nga një park biznesi në qytetin e Dundonald në Irlandën e Veriut, ku ndodhi ngjara./lajmifundit.al

loading...