“Çohu more se shkoi vonë” Linda Rei i publikon videon nga shtrati modelit shqiptar

Kliko per me shume info

Linda Rei u përfol shumë këto ditë në media për shkak të marrëdhënies së saj me modelin Berat Behramaj. Pas një komenti që kishte lënë në foton e tij, ku i shkruante ‘Auu u laga’, dyshimet për një raport intim mes tyre i shtoi modeli shqiptar, i cili gjatë një interviste la të kuptohej se kishte shkuar në shtrat me Lindën.

Kliko per me shume info

Pas lajmeve për një marrëdhënie mes tyre, në Instastoryn e saj Linda i kërkonte Beratit të bënin gati ftesat e dasmës së tyre dhe i kërkonte Linda Morinën që të këndonte live. Mirëpo, postimet e saj nuk janë ndalur me kaq.

Këtë mëngjes, Linda ka publikuar një video mjaft intime ku ajo dhe Berati shfaqen tërësisht të zhveshur. Teksa tymos një cigare duke mbuluar gjoksin me dorë, ajo filmon Beratin të shtrirë në shtrat, i cili është duke fjetur lakuriq.

“Cohu more se shkoi vonë.”- shkruan Linda në video, duke etiketuar modelin shqiptar.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here