Botërori, Rusia bombardon Arabinë, 5-0

Botërori “Rusi 2018” nisi me fitoren e lehtë të vendasve në ndeshjen hapëse ndaj Arabisë Saudite.

Golat:
Gazinskiy, minuta e 12
Cheryshev, minuta e 43
Dzyuba, minuta e 71
Cheryshev, minuta e 90
Golovin, minuta e 90

Kliko per me shume info

Kjo fitore e ngjit Rusine ne vendin e pare ne grupin A me tri pike me pritje te ndeshjes mes Egjiptit dhe Uruguaj.

loading...