Alarmuan qytetin, arrestohen 3 shqiptarët që bënë namin në Greqi

Kliko per me shume info

Tre shtetas shqiptarë janë arrestuar në veri të Greqisë pas një operacioni te madh nga policia helene që nisi mbrëmjen e djeshme.

Tre shqiptarët, 23,27 dhe 58 vjeç vodhën makinën e një shtetasi grek 79-vjeçar në Kastoria dhe u nisën drejt kufirit me Shqipërinë. Policia greke u vu në ndjekie të tyre dhe arriti ti arrestojë, ndërsa makina iu kthye pronarit.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here