Vetëm tre muaj në detyrë, shkarkohet kreu i Hipotekës

Kliko per me shume info

Shkarkohet kreu i Hipotekës në Krujë, Edmond Daci. Daci kishte marrë këtë detyrë 3 muaj më parë. Ende nuk dihen arsyet e këtij shkarkimi të papritur.

Daci u zgjodh në krye të Zyrës Vendore të Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme në Krujë, 3 më parë pas një konkursi të hapur.

Kliko per me shume info

Ai dhe 27 fituesit e tjerë të ZRPP-ve u thirrën pas konkursit në një takim nga Kryeministri Rama, i cili u kërkoi profesionalizëm në shërbimin e qytetarëve. Por sot, Edmond Daci është shkarkuar.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here