Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vajzat kapen për flokësh në mes të një dyqani sportiv, lënë me gojë hapur klientët (VIDEO)

Ky është momenti kur dy vajza janë kapur për flokësh me njëra tjetrën, në mes të një dyqani sportiv, teksa konsumatorët shikojnë me mosbesim.

Të rejat e panjohura u filmuan duke tërhequr nga flokët njëra-tjetrën dhe duke ulëritur me gjuhë urrjtje në JD Sports në Burnley, Lancashire, të premten pasdite.

Dy shokë meshkuj, që mendohet të jenë të dashurit e tyre, u përpoqën të ndanin vajzat pas gati pesë minuta duel, në të cilin spektatorët thanë se stafi i ndaloi përpjekjet për t’i ndarë ato, shkruan DailyMail.

Një klient ishte kaq i tronditur sa nxori telefonin e saj për të filmuar./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet