Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Samara Arena

Samara Arena (Samara)
Kapaciteti: 44,918

loading...

Rekomandojme

Ndeshjet:
17 June 2018 16:00 – Costa Rica vs Serbia – Group E
21 June 2018 19:00 – Denmark vs Australia – Group C
25 June 2018 18:00 – Uruguay vs Russia – Group A
28 June 2018 18:00 – Senegal vs Colombia – Group H
2 July 2018 18:00 – 1E vs 2F – Round of 16
7 July 2018 18:00 – W55 vs W56 – Quarter Final

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet