Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Saint Petersburg Stadium (Saint Petersburg)

Saint Petersburg Stadium (Saint Petersburg)

Kapaciteti: 68,134

loading...

Rekomandojme

Ndeshjet:

15 June 2018 17:00 – Morocco vs Iran – Group B
19 June 2018 21:00 – Russia vs Egypt – Group A
22 June 2018 15:00 – Brazil vs Costa Rica – Group E
26 June 2018 21:00 – Nigeria vs Argentina – Group D
3 July 2018 17:00 – 1F vs 2E – Round of 16
10 July 2018 21:00 – W57 vs W58 – Semi Final
14 July 2018 17:00 – L61 vs L62 – Third Place

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet