Roza Lati feston ditëlindjen e zhveshur, lakuriq mes petalesh (VIDEO)

Kliko per me shume info

Një nga moderatoret më të komentuara të shoëbizit, Roza Lati feston sot ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë Roza ka zgjedhur që me të arritur ora 00:00 të postojë një video tejet sensuale për të gjithë ndjekësit e saj.

Kliko per me shume info

Në të Roza shfaqet komplet lakuriq, e shtrirë mes petalesh trëndafili dhe me to ka mbuluar pjesët intime. Moderatorja shfaqet shumë seksi teksa kamera i filmon trupin dhe tatuazhet e shumta.

“Gëzuar ditëlindjen Roza”, është përshkrimi që moderatorja ka lënë krah videos.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here