Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Një ditë para nisjes së Botërorit, ndodh e pamendueshmja për skuadrën pretendente për të fituar

Një ditë para nisjes së Botërorit, Federata spanjolle e futbollit ka vendosur sot te shkarkoje trajnerin Julien Lopetegui. Kjo levizje vjen vetem nje dite pasi ai nenshkroi marreveshjen me Realin e Madridit.

E përditshmja spanjolle “ Marca” raporto ne mengjes se mbrëmë ka pasur një mbledhje me stafin drejtues të Federatës, për të vendosur fatin e Lopeteguit. Mësohet se shumica e drejtuesve ishte pro shkarkimit.

Trajneri nuk e kishte paralajmëruar presidentin Rubiales për negociatat me Realin dhe kjo gjë nuk mund të kapërdihet lehtë nga drejtuesit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet