Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Mordovia Arena (Saransk)

Mordovia Arena (Saransk)
Kapaciteti: 45,015

Ndeshjet:
16 June 2018 19:00 – Peru vs Denmark – Group C
19 June 2018 18:00 – Colombia vs Japan – Group H
25 June 2018 21:00 – Iran vs Portugal – Group B
28 June 2018 21:00 – Panama vs Tunisia – Group G

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet