Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Luzhniki Stadium (Moskë), aty ku luhet finalja e Rusi 2018

Luzhniki Stadium (Moskë)

Kapaciteti: 81,000

Ndeshjet dhe datat:

14 June 2018 18:00 – Russia vs Saudi Arabia – Group A
17 June 2018 18:00 – Germany vs Mexico – Group F
20 June 2018 15:00 – Portugal vs Morocco – Group B
26 June 2018 17:00 – Denmark vs France – Group C
1 July 2018 17:00 – 1B vs 2A – Round of 16
11 July 2018 21:00 – W59 vs W60 – Semi Final
15 July 2018 18:00 – W61 vs W62 – Final

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet