Incident në Durrës, i moshuari i afrohet Ramës: Të lutem shumë, kam që në mëngjes…

Kliko per me shume info

Një burrë i moshuar ka dashur të takojë kryeministrin Edi Rama i cili ndodhet në Durrës në Panirin e Punës.

Por e gjitha ka rezultuar “një mision i pamundur” dhe i moshuari Avdyl Sula është përzënë me forcë nga garda shoqëruese.

Kliko per me shume info

“Zoti Edi Rama, të lutem shumë. Dua ta takoj. Kërkoj një ndihmë. Kam që në mëngjes”, thotë i moshuari, por është larguar nga një efektiv policie.

“Edhe Enveri të takonte, Edi s’takon njeri”, dëgjohet një tjetër qytetar të thotë pas këtij incidenti.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here