Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Fisht Stadium, Kalendari i ndeshjeve

Fisht Stadium (Sochi)
Kapaciteti: 47,659

Ndeshjet dhe datat:
15 June 2018 21:00 – Portugal vs Spain – Group B
18 June 2018 18:00 – Belgium vs Panama – Group G
23 June 2018 18:00 – Germany vs Sweden – Group F
26 June 2018 17:00 – Australia vs Peru – Group C
30 June 2018 21:00 – 1A vs 2B – Round of 16
7 July 2018 21:00 – W51 vs W52 – Quarter Final

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet