Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ekaterinburg Arena

Ekaterinburg Arena (Ekaterinburg)
Kapaciteti: 35,696

loading...

Rekomandojme

Ndeshjet dhe datat:

15 June 2018 17:00 – Egypt vs Uruguay – Group A
21 June 2018 17:00 – France vs Peru – Group C
24 June 2018 20:00 – Japan vs Senegal – Group H
27 June 2018 19:00 – Mexico vs Sweden – Group F

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet