Angelina Jolie rrezikon të humbasë përgjithmonë kujdestarinë e fëmijëve

Kliko per me shume info

Marrëveshja e divorcit të Angelina Jolie dhe Brad Pitt-it nuk ka përfunduar ende dhe situata mes tyre po tensionohet gjithmonë e më shumë. Pas këtyre mosmarrëveshjeve aktorja e njohur rrezikon të humbasë përfundimisht kujdestarinë e fëmijëve të saj.

 

Kliko per me shume info

Sipas “Daily Mail” gjykata në Los Angeles ka vendosur se është e dëmshme për fëmijët që të mos kalojnë fare kohë më babin dhe për këtë arsye ai duhet të ketë më shumë hapësirë për ta kaluar me ta.

 

Momentalisht kujdestarinë e gjashtë fëmijëve të çiftit të njohur e ka Angelina, por duke qenë se negociatat për divorcin nuk kanë përfunduar ende, gjykatësit e kanë këshilluar aktoren që t’i lejojë ata që të kalojnë më shumë kohë me babin e tyre, pasi ata janë të bindur se fëmijët do të jenë të sigurt.

 

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here