Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Nënë e bijë therin adoleshenten para shkollës, në kërkim nga policia

Një ngjarje e rëndë është shënuar në një shkollë në Brazil pasi dy vajza adoleshente janë rrahur brutalisht me njëra-tjetrën.

13-vjeçarja theri me thikë bashkëmoshataren, duke i lënë plagë të rënda në fytyrë, kraharor, duar dhe gjoks. Ngjarja u bë virale në vend dhe për një tjetër arsye, pasi nëna e njërës prej vajzave i dha thikën vajzës së saj për të therur ‘kundërshtaren’.

Mediat e huaja raportojnë se nënë e bijë janë zhdukur nga vendngjarja, dhe kërkohen nga policia vendase.

https://youtu.be/eQzL74v4-lc

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet