Zbulohet torta e jashtëzakonshme e dasmës së Meghan dhe Harry

0

Është zbuluar torta mbretërore që do tu shërbehet mysafirëve në dasmën e Dukes dhe Dukeshës së Sussex në Kështjellën Windsor.

Nëpërmjet Twiter Pallati Mbretëror ka treguar tortën e veçantë dhe spektakolare e përgatitur nga shefja e kuzhinës nga Kalifornia Claire Ptak.

Kliko per me shume info

Torta mesohet se ka ne përbërëje 200 limonë Amalfi dhe 500 vezë organike.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.