Sot një modele e famshme, ja cili është profesioni i vërtetë i Xhesika Berberit

0

Ajo është ndër modelet më të famshme në Shqipëri, por jo vetëm. Bëhet fjalë për bukuroshen Xhesika Berberi e cila po korr suksese të mëdha edhe në arenën ndërkombëtare.

Por së fundmi, e ftuar në spektaklin “Xing Me Ermalin”, Xhesika tregoi se profesionin për të cilin ka studiuar. Dhe kujt ia priste mendja se bëhej fjalë për inxhinieri gjeo-informatike profesion të cilin nuk e ka praktikuar akoma.

Kliko per me shume info

Xhesika ka treguar se ka qenë një nxënëse e mirë në universitet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.