Si rrallëherë, zhvishet moderatorja e njohur shqiptare

0

Anjeza Maja është moderatorja e njohur e cila prej vitesh është pjesë e ekranit të shqiptarëve.

Jemi mësuar gjithmonë ta shohim të veshur brenda kornizave të saj, pothuajse serioze dhe nga të paktat femra të ekranit që i ka rezistuar tundimit të zhveshjes.

Kliko per me shume info

Megjithatë ajo ditën e sotme nuk ka ngurruar të tregojë trupin e saj të mirëpalestruar. Ajo ka pozuar me rroba banje dhe duket tepër seksi buzë pishinës.

Ndërkohë Anjeza drejton emisionin “Në shtëpinë tonë” bashkë më Florian Agalliun cdo ditë në “Top Channel”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.