Shpat Kasapi thumboi Afërditën për të dashurin kroat, Xhesika Berberi i kthen përgjigje

0

Ata ishin ndër çiftet e preferuara të publikut por, Shpat Kasapi dhe Afërditë Dreshaj na befasuan 5 vite më parë kur deklaruan ndarjen e tyre.

Edhe pas kaq kohësh Shpati nuk e ka kapërcyer faktin që Afërdita do të martohet shumë shpejt me kroatin Jakob.

Kliko per me shume info

Ai bëri komentoi në foton e postuar nga Ermal Mamaqi ku ftonte ndjekësit t’i bënin pyetje Xhesikës. Këngëtari pyeste Xhesikën nëse do lidhet edhe ajo me një djalë jo shqiptar, siç ka vepruar Afërdita Dreshaj.

“A ishe lidhur edhe ti me një djalë jo shqiptar siç është lidhur shoqja jote e ngushtë Afërdita Dreshaj dhe a mendon se kështu do e ruajmë origjinën shqiptare?”, komentonte Shpati.

Dhe Xhesika gjeti mundësinë për t’iu përgjigjur mbrëmë në “Xing me Ermalin”.

“Për mua nuk ka rëndësi fare prejardhja. E rëndësishme është që të kesh një njeri që ta duash dhe të të dojë, që mendja dhe zemra ta aprovojnë. Afërdita ka gjetur shpirtin e saj binjak dhe së shpejti do martohet ”, u përgjigj Xhesika.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.