Protesta e opozitës, Xhafaj: Nëse audio-përgjimi është i vërtëtë do largohem nga politika

0

Një ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita, ka ardhur dhe reagimi i Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Xhafaj thekson se nëse audiopërgjimi rezulton të jetë i vërtetë, atëherë ai do të largohet nga të gjitha funksionet politike, përfshirë edhe nga posti i Ministrit të Brendshëm.

Kliko per me shume info

Ja postimi i Xhafës:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.