Propozim special për martesë para ndeshjes Milan-Fiorentina

0

Milan-Fiorentina, çoi kuqezinjtë direkt në fazën e grupeve të Europa League, por para takimit ndodhi edhe një episod mjaft i veçantë në shkallët e “San Siros”.

Ndërsa lojtarët ishin në fushë për të bërë nxehjen, në një nga sektorët milanistë është shfaqur një parullë me mbishkrimin: “Do të martohesh me mua”? me shumë zemra, propozimin për martesë dhe unazën e pashmangshme, përveç koreve të miqve të vajzës së re.

Kliko per me shume info

Skena nuk kaloi pa u vënë re, aq sa çifti i ardhshëm ka marrë duartrokitje nga të pranishmit dhe nga disa futbollistë që ishin në fushë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.