Princi u martua, por kushëriri i tij beqar po merr vëmendjen e gjithë vajzave

0

Ndërsa të gjithë sytë ishin tek Princi Harry dhe Meghan Markle gjatë dasmës, njerëzit tani janë duke parë të gjitha fotot e tyre ku shihet familja mbretërore.

Kliko per me shume info

Mirëpo nëpër këto foto ata kanë vënë re një personazh vërtet tërheqës. Bëhet djalë për kushëririn e princit dhe nipin e princeshës Diana.

 

Luis Spencer është i riu që po i impresionon të gjithë me paraqitjen e tij në dasmë. 24-vjeçari shoqërohej nga nëna e tij dhe motra Ladz Kitty Spencer dhe bukuria e tij mori vëmendjen e fotografëve.

 

Louis është djali i Charles Spencer, vëllai i princeshës së ndjerë Diana. Ai ka titullin Earl (fisnik),  të cilin Louis do ta trashëgojë një ditë. Nëse martohesh me të, njihesh si një konteshë!

 

Kjo nuk është hera e parë që Louis ka qenë në sy të publikut. Nicki Minaj ka publikuar foto me të rreth tre vite më parë kur u takuan rastësisht dhe këngëtarja me humor tha se do të martoheshin.

 

Louis ka një profil të ulët publik dhe nuk përdor rrjete sociale ashtu si e gjithë familja mbretërore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.