Përplasen tre makina në Tiranë-Durrës, njëra përfshihet nga flakët

0

Një aksident i rëndë mësohet se sapo ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës.

Në aksident mësohet se janë përfshirë tre automjete, ndërsa njëra prej tyre është përfshirë nga flakët dhe një tjetër është përmbysur. Ende nuk raportohet për viktima, sakaq priten informacione të tjera nga hetimet paraprake. Ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.