Pas puthi Feron, Roza Lati shkëmben puthje të nxehta në lokal me…

0

Roza Lati njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe e dëshmoi fare mirë kur puthi në emisionin e saj reperin e ri, Fero, megjithëse ishte e gjitha për show.
Aludimet e fansave e “lidhën” Rozën me Feron, por moderatorja nuk ngurroi të deklaronte se kishte muaj që bënte dashuri me një tjetër djalë, të cilin nuk e ka bërë publik.

Kliko per me shume info

Por, si për të shuar zërat edhe më shumë, mbrëmë Roza ka postuar një video në Instastory ku shkëmben puthje në buzë me të dashurin e saj, megjithëse është kujdesur mirë që t’ia mbulojë fytyrën.

Krah videos ku puth të dashurin Roza Lati shkruan:

Fuck what they say/ Nuk më plas se çfarë thonë.”
Nuk duket si Fero ky apo jo…?!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.