Nis me tension protesta e PD para Ministrisë së Brendshme, pëplasen me policinë

0

Dhjetëra qytetarë kanë dalë sot para Ministrisë së Brendshme për të protestuar dhe kërkuar largimin e ministrit Fatmir Xhafaj.

Kliko per me shume info

Së bashku me protestuesit janë bashkuar edhe deputetë të Partisë Demokratike.

Protesta ka nisur me tension që në fillim pasi qytetarët kanë tentuar të thyejnë kordonin e policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.