Mos u gënjeni nga dielli i mëngjesit/ Do ketë rrebeshe shiu në të gjithë vendin

0

Sipas Meteoalb, në pjesën e parë të ditës do të ketë kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme më të shpeshta në zonat lindore.
Pasditja fuqizon vranësirat duke sjellë rrebeshe shiu thuajse në të gjithë vendin, por vijon me kthjellime dhe vranësira Jugperëndimi.

Kliko per me shume info

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 27 km/h nga Perëndimi, ndërsa në det vijon dallgëzimi 2 ballë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.